karavan, Satılık Karavan, karavan fiyatları, caravan, çekme karavan

Soru

Firmamız 1976 yılında Sakarya / Adapazarında karavan imalatına başlamıştır. 2000 yılından bu yana E- 25 karayolu üzerinde Adapazarı, Adliye Köyü mevkiinde 6000 m2 si kapalı ve 7000 m2’si yeşil saha olmak üzere toplam 13000 m2’lik alana kurulu tesislerimizde karavan üretimine devam etmektedir.

40 yılı aşkın tecrübesi ile karavan denince akla ilk gelen, Türkiye`nin lider ve öncü markası olan Başoğlu Karavan, dünyanın sayılı karavan şirketlerinden birisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Başoğlu Karavan olarak, 2005 yılında gerçekleştirdiğimiz ihracat atağımız, 2008 yılı itibari ile tamamen kendi dizaynımız olan CARETTA serimizin ürün ailemize katılması ile batı Avrupa başta olmak üzere 30’u aşkın ülkede, tüm kıtaları kapsayan ihracat pazarımız 2018 yılı itibari ile üretim kapasitemizin %85’ini oluşturur.

Dış pazarda olduğu gibi iç pazarda da sektörde tanınan bir marka olmayı sürdüren firmamız yüksek kaliteli ürün üretmek ve her geçen gün değişen ihtiyaçlara göre şekillenen yenilikler ile birlikte ilkleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.


Eskişehir-Bilecik Yolu Üzeri, Adliye Köyü Mevki / SAKARYA
Tel: +90 264 319 36 00/5HAT
Fax: +90 264 319 36 04
iletisim@basoglucaravan.com.tr
www.basoglucaravan.com.tr


uncle karavan, caretta karavan, çekme karavan, caretta, caravan, caravan shop, caretta çekme karavan, Mini Caretta, mini karavan, arabalı karavan fiyatları, başoğlu karavan caretta fiyatları, başoğlu motokaravan fiyatları, büfe karavan fiyatları, caretta karavan fiyat, çekme karavan fiyatları, çekme karavan fiyatları sıfır, çekme karavan modelleri, çekme römork, karavan, karavan araba fiyatları, karavan çeşitleri, karavan firmaları, karavan fiyatlari, karavan fiyatları, karavan fiyatları sıfır, karavan imalatı, karavan imalatı yapan firmalar, karavan markaları, karavan modelleri, karavan modelleri ve fiyatları, karavan yapan firmalar, küçük karavan, küçük karavan fiyatları, mini karavan fiyatları, motokaravan, motokaravan imalatçıları, satılık caretta karavan, satılık karavan, satılık karavan fiyatları, Shop Karavan, sıfır karavan fiyatları, sıfır motokaravan fiyatları,

cevaplandı 0
Moderatör 2 sene 2 Cevap 417 görüntüleme 0

Cevap ( 2 )

 1. Merhaba Caretta hakkında yorum rica edebilir miyim ? Bu aralar ben de düşünüyorum. Çocuklu bir aile için içerisi yeterli ferahlıktamı ? Birde sanırım bunlarda duş imkanı yok. Teşekkürler şimdiden

  • Banyosu yok, içinde. Mutfağı var arka tarafında orada da duş başlığı var. Kısa soluklu geziler için ideal. Campinglerde kalarak duş olayını çözüyorduk. Çok zorda kalınırsa mutfaktaki duş başlığı kullanılabilir. Arabaya düz yolda yükü az 50 kilo. Kış gezilerinde zor gelebilir. Çünkü yazın hep dışarıda vakit geçirmek istiyorduk. Açıyorduk masamızı sandalyemizi her yer evin salonu oluyordu.

   Ama arabadan ayrılabilmesi olsun, yasal işlem gerektirmemesi (hafif olduğu için diğer çek çek karavanlar gibi ayrı ruhsat gerektirmiyor. Çeki demirini taktırıp çıkıyorsun trafiğe) süper pratik. Bu arada karavana çadır eklenebiliyor böylece ekstra kişilere de çadırda yer çıkıyor. Çadırsız versiyonu çocukla küçük gelebilir. Çocuğun yaşı önemli tabi ki burada.

   Motokaravan deneyimlemedik bu nedenle yorum yapmak zor ama çekme karavan olacaksa net tercih ederiz pratiklik açısından. İki kişi için ferah. Çocuklu da gidip yerinde deneyin deriz.

   En iyi cevap

Yorum yaz

Gözat

*

code