Kayıt Ol

Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? e-posta edrsinizi giriniz. Şifre yenileme linki e-posta adresinize gönderilecektir..

Giriş

Kayıt ol

Kayıt olarak tüm koşulları kabul ediyorum.

Yansı Yapı, Anahtar Teslim Çiftlik İnşaatı

“Doğru proje ve sürdürülebilir yatırım” kavramını vizyon edinen Yansı Yapı Mimarlık İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti., çelik konstrüksiyon yapılar konusunda uzmanlaşmış, Y. Mimar Gökhan Temiztepe öncülüğünde sektördeki tecrübeli ekibiyle İzmir’de kurulmuştur.

Büyük ölçekli tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini bir bütünlük içinde çözümleyen Yansı Yapı, faaliyetlerinin başından bu yana yaratıcı, araştırma odaklı ve çağın ihtiyaçlarını karşılayacak verimi yüksek uygulama deneyimleri üzerinde çalışmaktadır.

Bu bağlamda Türkiye genelinde, yüzbinlerce m2 anahtar teslimi sanayi ve tarımsal yapılardan, depo yapıları ve konut projelerine kadar küçük ve büyük ölçekli birçok farklı projeye imzasını atmıştır.

Yansı Yapı, Villa – Konut, Alışveriş Merkezi, İş Merkezi ve Endüstriyel Yapı projelerinde her türlü kaba, ince ve altyapı işlerini ayrı ayrı veya anahtar teslim olarak; yüksek kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmektedir.

Uygulamacı firma olarak sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, profesyonel şantiye yönetimi ile tasarım aşamasındaki düşüncelerin en kolay ve doğru şekilde uygulanmasını sağlamaktadır. Yansı Yapı, teknik deneyimi ve profesyonel yaklaşımı ile inşaat faaliyetlerini sürdürmeyi hedeflemiştir.

Yansı Yapı, taahhüt ettiği ve uyguladığı projelerin sadece birer yapı değil birer işletme olarak değerlendirmekte ve bu yaklaşımla yatırımcı memnuniyetini yükseltmeyi sağlamaktadır. Hedeflenen maliyette “Yansı Yapı sahip olduğu teknik donanım ve tecrübe ile içinde yer aldığı projelerin, hedef maliyet ve kalite içerisinde yerine getirmektedir.”

İletişim Bilgileri
Adres: Ankara Cd. No:81 K:5 D:20 Bayraklı Tower İş Merkezi Bayraklı / İZMİR
Telefon:+90 232 425 52 22
Faks:+90 232 425 53 22
E-posta:info@yansiyapi.com
Web sitesi:https://yansiyapi.com/

Yorum yaz

*

code