Kayıt Ol

Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? e-posta edrsinizi giriniz. Şifre yenileme linki e-posta adresinize gönderilecektir..

Giriş

Kayıt ol

Kayıt olarak tüm koşulları kabul ediyorum.

Lokmacı Gürbüz Kimdir ve Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Biz Lokmacı Gürbüz olarak 2000 yılından beri İzmir ve çevre illerde İzmir Lokma (Lokma), Saray Lokma (Kaşık Lokma), Helva, Aşure, Tavuklu Pilav ve pastacılık sektöründe hizmet vermektedir.

İzmir’in köklü lokmacılarından olan Lokmacı Gürbüz’ün tarihcesi 1980’li yıllarda ağabeyinin yanında imalathanede çalışmaya başlayan Gürbüz Usta’ya dayanmaktadır. Daha sonra İzmir’in ünlü pastaneleri ve gıda firmalarında ustalık yapan Gürbüz Usta, kendini tatlı ve pastacılık alanında geliştirirken lokma, saray lokma (kaşık lokma), helva, aşure ve tulumba gibi tatlılara yeni sunumlar geliştirmiştir.

Gürbüz Usta, çalıştığı işletmelerde paket fiyatları üzerinden satış yaparken 90’lı yılların sonunda seyyar lokma düzeneği kurarak müşterilerin adreslerinde sıcak lokma servisi yapmaya başlamıştır. 2000 yılından itibaren oğullarıyla birlikte İzmir ve çevre İllerde izmir lokma, saray lokma, tavuklu pilav sektöründe faaliyet göstermektedir.
Lokmacı Gürbüz, kendisine has lokma hamuruyla, lokma şerbeti ve sos çeşitleriyle İzmir’de tanınan ve aranan lokma ustalarından biri olmuştur.

Teknolojinin gelişmesi, makineleşmesi ile kolaylaşan ve yaygınlaşan lokmacılık sektöründe ustalık becerisi ve bilgisi olmayan kişilerin bu sektöre girmesiyle kalitenin düşmesine ve sektörün yozlaşmasına neden olmuşlardır. Böyle bir zamanda Lokmacı Gürbüz, oğullarının girişimiyle sadece hayır işlerine yönelerek işletmeyi yeniler ve yeni mobil araçlarıyla çalışmalarına devam eder.

Lokmacı Gürbüz olarak biz, kurumsallaşma ve markalaşma süreci içerisinde geleneksel tavrımızdan ödün vermeden ve makineleşme konusunda hassas davranarak özel yaptırdığımız farklı aparatlarla desteklediğimiz hamur yoğurma ve dökme makinalarıyla farkımızı hizmetimizde gösteriyoruz. Teknolojiyi kendimize has şekilde kullanarak elle yoğurulan hamurun tadını bozmadan Gürbüz Ustanın 30 yıllık tecrübesini sunmaktayız.

Bizim için anahtar kavramlar kalite, en uygun fiyat, hijyen ve müşteri memnuniyetidir. Bu İlkelerimizle ve değerli halkımıza uzun yıllar hizmet vermenin gururuyla işimizi en doğru şekilde yapmaya devam edeceğiz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, hizmetlerimizi incelemek ve bizimle iletişime geçmek için http://lokmacigurbuz.com websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yaz

*

code