Kayıt Ol

Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? e-posta edrsinizi giriniz. Şifre yenileme linki e-posta adresinize gönderilecektir..

Giriş

Kayıt ol

Kayıt olarak tüm koşulları kabul ediyorum.

Çe-ka Sandalye, Tasarım Sandalye, Bahçe Mobilyaları, Alüminyum Sandalye, Alüminyum Şezlong, Alüminyum Oturma Grupları

Firmamız ÇE-KA Sandalye, masa ve sandalye üretim faaliyetleri yürüterek mobilya sektöründe hizmet vermektedir. Masa ve sandalye üretimi alanında sektöründe faaliyet gösteren ilklerden olan ÇE-KA Sandalye bu alandaki gelişmeleri yakından takip ederek kendini her daim geliştirilmiş ve ilerlemiştir ve ilerlemeye devam etmektedir.

Mobilya sektöründe yaşanan teknolojik gelişmeleri ve modern gelişmeleri takip ederek sektöründe kazandığı bilgi birikimlerini birleştirerek müşterilerine yenilikçi hizmetler sunan firmamız, dinamik ve alanında uzman kadrosu ile her zaman kaliteli, yenilikçi hizmet sunmaktadır.

ÇE-KA Sandalye olarak firmamız dekorasyon işlemlerinizi tamamlayan, evinize, cafe, restoran işletmenize, ofisinize tarz ve karakter kazandıran masa ve sandalyeler üretmektedir.

Salon sandalyelerinden mutfak sandalyelerine, bahçe sandalyelerinden bar sandalyesine, cafe ve restoran sandalyerinden masa üretimine kadar pek çok alanda üretim ve satış hizmeti yapan Çe-Ka Sandalye, Alüminyum sandalye, ahşap salon sandalyesi, metal sandalye, alüminyum masa ayağı,  alüminyum şezlong, oturma grupları, alüminyum bahçe mobilyaları, otel ekipmanlarının üretimini ve toptan veya perakende olarak satışını yapmaktadır.

İzmir mobilya sektöründe önemli firmalarından biri olan firmanız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Localveri Yazılım Aydın  web ajansı tarafından tasarımı yapılan www.cekasandalye.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yaz

*

code