Kayıt Ol

Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? e-posta edrsinizi giriniz. Şifre yenileme linki e-posta adresinize gönderilecektir..

Giriş

Kayıt ol

Kayıt olarak tüm koşulları kabul ediyorum.

AÖF Web Tasarım

aöf web tasarım1958 yılında Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi olarak temelleri atılan Anadolu Üniversitesi 1982 yılında bugünkü şeklini almıştır. Türkiye’de pek çok ilke adım atan Anadolu Üniversitesi aynı yıl Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesini açarak uzaktan eğitim sistemini hayata geçirmiştir. Hayat Boyu Eğitim sloganıyla harekete geçen AÖF, bugün üç fakültesiyle 2 milyonun üzerinde öğrenciye uzaktan eğitim vermektedir. Bu başarısı farklı ülkelerde pek çok kuruma örnek olmuştur.

Açık Öğretim Fakültesinde ön lisans eğitimi de mevcuttur bu eğitim programları arasında Web Tasarımı ve Kodlama Önlisans Programı da bulunmaktadır. Bu programın oluşturulma amacı web tasarım ve kodlama alanında ihtiyaç duyulan nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesini sağlamaktır.

Aynı zamanda bu alanda halihazırda çalışmakta olan personelin verimliliğini ve etkinliğini arttıracak bilgi ve becerilerle donatılmasını sağlamak amaçlanmaktadır. AÖF Web Tasarım ve Kodlama önlisans programına kayıt koşullarını sağlayan herkes başvuru yapabilir. Daha detaylı bilgi için Anadolu Üniversitesinin sitesini ziyaret etmelisiniz.

Yorum yaz

*

code