Kayıt Ol

Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? e-posta edrsinizi giriniz. Şifre yenileme linki e-posta adresinize gönderilecektir..

Giriş

Kayıt ol

Kayıt olarak tüm koşulları kabul ediyorum.

Brd Aydınlatma Sistemleri

Aydınlatma fikrini 1974 yılında bant armatür üretimi ile hayata geçirmiş olup, sektörde yıllar içerisinde kazandığı bilgi birikimi ve tecrübesini, gelişen teknolojiyi de takip ederek, ürün kalitesini ve çeşidini arttırmış, ar-ge departmanı çalışmaları eşliğinde dinamik, modern tasarımlar yaratarak iç ve dış aydınlatma armatürü üretimlerine de 1994 yılında BRD markası ile hizmet vermeye devam etmiştir.

BRD, 2012 yılına geldiğinde toplamda 560 farklı tasarım ve ürün adedine ulaşmış olup iç ve dış aydınlatma armatürlerinin yanı sıra gelişen teknoloji ve müşteri tercihleri doğrultusunda her tip ve özellikteki LED’li aydınlatma ürünlerini de mevcut ürün yelpazesine eklemiş bulunmaktadır. Son yılların gelişen trendi olan LED ve ledli armatür üretimi için mevcut üretimi dışında da elektronik ar-ge departmanına sahip olan BRD ledli aydınlatmada profesyonelliği ön planda tutarak en doğru ürünü, çalışmalar ve testler doğrultusunda son kullanıcıya ulaştırmaktadır.

Seri ve standart üretim dışında da BRD, müşterilerine hayal ettikleri ürünlerini geliştirme ve üretiminde de destek olmaktadır. BRD Aydınlatma, üretilmekte olan tüm ürünlerin tasarım aşamasından başlayarak son kullanıcıya ulaşana dek geçen tüm üretim aşamalarını bünyesinde gerçekleştirmektedir.
BRD bünyesinde mekanik ar-ge bölümü, kalıphane bölümü, boyahane bölümü, mekanik imalat bölümü, mekanik montaj bölümü, elektronik ar-ge bölümü, elektronik montaj bölümü ve ilgili teknik donanımı ile dışa bağımlılığını en aza indirerek dalında uzmanlaşmaya gitmektedir.

BRD Aydınlatma, mekanik ar-ge, teknik çizim, kalıp tasarım, katı modelleme, prototip üretimi, elektronik ar-ge, tasarım-yazılım ve prototip üretimini firma bünyesindeki tecrübeli teknik kadro ve ekipmanları ile gerçekleştirilmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: 7407/4 SOKAK NO:4 PINARBAŞI/İZMİR

Telefon: +90 232 478 22 40 – 41
Faks: +90 232 478 22 39

Yorum yaz

*

code