Kayıt Ol

Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? e-posta edrsinizi giriniz. Şifre yenileme linki e-posta adresinize gönderilecektir..

Giriş

Kayıt ol

Kayıt olarak tüm koşulları kabul ediyorum.

Doğankoç Özel Güvenlik Hizmetleri


Firmamız Doğankoç grup markası aldında 1999 yılından itibaren özel güvenlik ve hizmet sektörlerinde ülkemize katkı sağlamaktadır. Özel güvenlik ve personel gereksinimlere etkin çözümler sunan Doğankoç grup, fiziki güvenlik hizmeti, elektronik güvenlik hizmeti, proje bazlı destek ve personel istihdamı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

İzmir Gaziemir’de merkezi bulunan Doğankoç Güvenlik Hizmetleri, fiziki güvenlik, zincir mağaza güvenliği, endüstri tesis güvenliği, liman güvenliği, iş merkezleri ve AVM güvenliği, residence ve konak güvenliği, fuar ve spor organizasyon güvenliği hizmetleri vermektedir. Kanunun belirttiği gerekliliklere sahip ve alanında uzman personeli ile iş yerleri, devlet hastaneleri, özel sağlık kuruluşları, Alışveriş mağazaları, eğitim kurumları, fabrika, tesis, liman, gümrük, havaalanı gibi pek çok mekanda elektronik güvenlik hizmetlerinin desteği ile saha güvenliği hizmetleri vermekteyiz.

Ayrıca İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü’nden alınan ve İzmir Valiliği tarafından onaylanan “Alarm Merkezi Kurma ve İşletme Belgesi” ve “Alarm Sistemi Kurma Belgesi ile 2011 yılından bu yana alarm izleme merkezi ile yangın alarm sistemi, panik alarm sistemi, su alarm sistemi, gaz alarm sistemi, sağlık alarm sistemi, hırsız alarm sistemlerinden gelen sinyalleri izleyerek gerekli durumlarda kolluk güçlerinin yönlendirmesiyle destek güvenlik hizmetide vermekteyiz.

Doğankoç güvenlik hizmetlerimiz ve diğer grup faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Localveri Yazılım tarafından tasarımı tamamlanan www.dogankocguvenlik.com.tr web adresimizden öğrenebilirsiniz.

Doğankoç Özel Güvenlik Hizmetleri

Genel Müdürlük ve Eğitim Merkezi

Adres: Dokuz Eylül mh. Akçay cd.no:202 35410 Gaziemir-İZMİR
Telefon: 444 44 95
Faks: 0 232 252 40 54
E-mail: info@dogankoc.com.tr

Doğankoç Özel Güvenlik Hizmetleri

Genel Müdürlük

Adres: Bahçelievler Mah. Ömür Sokak Gemi Apt. No:10 Kat:3 Daire 9 Bahçelievler / İSTANBUL
Telefon :444 44 95
Faks: 0 212 557 03 82
E-mail: istanbul@dogankoc.com.tr

Doğankoç Özel Güvenlik Hizmetleri

Adres: Necatibey Caddesi Kerem İş hanı No:21/4 Çankaya – ANKARA
Telefon: 444 44 95
Faks: 0 312 229 02 03
E-mail: ankara@dogankoc.com.tr

www.dogankocguvenlik.com.tr

Yorum yaz

*

code